Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Misiek

23509384_362700150822245_8828911827294397455_o

Jakie to strasznie przykre , kiedy ogłaszasz kochanego psa do adopcji i jednocześnie masz świadomość , że psiak ma szanse na dom bliskie zeru…
Misiek , który obrał sobie człowieka , jako obiekt absolutnego uwielbienia . Zupełnie bezwarunkowego, bo Misio ludzi kocha za nic i kocha ich mega mocno . A juz najbardziej na świecie kocha dzieci . Dzieci ogą Misiowi „wejść na głowę” , bo Misio całe życie mieszkał na placu zabaw dla dzieci i to dzieci go karmiły , głaskały i to dzieci go kochały….A pies takich rzeczy nie zapomina.
Misio to stary , większy pies . Ma blizny na pyszczku i na pewno nie jest piękny . W dodatku ma w sobie trochę rotka . Takich psów się nie adoptuje… A zwłaszcza dla dzieci . Dla dzieci adoptuje się małe, śliczne puchate kuleczki , to nic , że kąsają , są słodkie . Takich psów jak Misio się nie adoptuje , bo Misio nie jest słodki , śliczny… To nic , że nigdy w życiu żadnemu człowiekowi nie zrobił krzywdy, to nic, że a człowiekiem a zwłaszcza dzieckiem pójdzie na koniec świata , to nic, że daje bez problemu się przytulać, łapać za szyję , całować i czochrać i jest z tego mega zadowolony … To nic… Bo Misio to stary, duży kundel , brzydki, takim się nie pochwalisz ….
Czy tylko dlatego Misiek nie zasługuje na swój dom i swoją rodzinę? MISIO TO JUŻ STARUSZEK O BARDZO KRÓTKIEJ SIERŚCI …Czy przetrwa tą zimę w schronisku ???
Miał masę ogłoszeń i zero odzewu…
Misiek ma ok. 12 lat , nie ma czasu na czekanie . Bardzo kocha ludzi i dzieci . Jest mega łagodnym psem , pozwala ze sobą robić wszystko . Akceptuje sunie bez problemu ( sunie przeważnie go dominują ) , z samcami bywa różnie, jedne lubi, drugie nie . Czeka na cud w schronisku Azorek w Sochaczewie ( ok 60 km od Warszawy) . Obowiązuje umowa adopcyjna. W sprawie adopcji piszcie na priv, pomożemy również w razie konieczności w transporcie . Nr schroniskowy Misia( 2071)
PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE ! TO JEDYNA SZANSA MISIA NA DOM !!!

Tel do schroniska 791 606 109

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji