Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Misuri

122
Pupilove.pl

Bezproblemowa, przyjazna Misuri, cudowna suczka szuka domu!

MISURI to schroniskowa babcia. Trafiła do nas rok temu i do tej pory nikt się nią nie zainteresował. A to taka spokojna i bezproblemowa sunia! MISURI ma ok. 8 lat, jest wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona i gotowa do adopcji.
W schronisku dogaduje się bez problemu z innymi psami w swojej grupie, ale coraz gorzej znosi obecność dużej ilości zwierząt dookoła i najlepiej czuje się zwinięta w kącie w kłębek. Lubi szczeniaki i zawsze pędzi do ich pokoju, żeby przez chwilę im pomatkować.

MISURI szuka spokojnego domu, gdzie będzie mogła spędzać czas z człowiekiem. Nie będą jej przeszkadzały inne zwierzęta w domu, tak długo jak nie będą próbowały włazić jej na głowę, Idealnie nadaje się dla starszej osoby, nie wymaga dużo aktywności czy szybkich spacerów. Pięknie chodzi na smyczy.

Warunkiem adopcji suni jest ankieta przedadopcyjna oraz wizyta w przyszłym domu. Nie wydamy MISURI do mieszkania na zewnątrz, to typowo kanapowy psiak.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej: 509 201 457 (Ewa), 513 430 207 (Agnieszka) lub email wesi@gazeta.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji