Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Misza

misza0

Misza sunia w typie owczarka belgijskiego szuka domu.

Misza to ok 3-4 letnia suczka. Troszkę, tycio właściwie w typie owczarka belgijskiego w wersji duże uszy. Misza bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Lubi wspólne spędzone chwile. Wobec innych psów zachowuje się poprawnie. Chociaż to zależy od towarzystwa. Potrafi być nieco zazdrosna i zaborcza.

Nie znam jej stosunku wobec innych zwierząt-za sarna goni. Umie chodzić na smyczy, w jedzeniu niewybredna, w kontaktach z dziećmi łagodna. Umie przeskoczyć ogrodzenie (spokojnie 2 metry). Biegając bez smyczy przybiega na zawołanie, ale potrafi zniknąć z oczu i wrócić dość niespiesznie. Stara się zachować czystość, nie niszczy, czasami w ogrodzie trochę kopie :). Nie lubi zostawać sama, wtedy trochę płacze.

Misza jest już po odrobaczeniu i szczepieniu. Jest zabezpieczona na pchły i kleszcze. Czeka ją jeszcze sterylizacja.

Szukamy dla Miszy wyjątkowej rodziny, domu, w którym będzie kochana i będzie nieodłącznym towarzyszem wszystkich życiowych przygód swoich opiekunów.

Misza przebywa w hoteliku koło Skierniewic.

Kontakt: fundacja.roka@gmail.com (jeśli jesteś zainteresowany adopcją suni napisz do nas, otrzymasz ankietę do wypełnienia a następnie skontaktujemy się z Tobą). Tel. 691129389 (Małgorzata)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji