Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Mona

162

Mona- schronisko stało się domem, łagodna suczka do adopcji!

MONA – Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie
numer rej.: 28/15
Rok urodzenia: ok. 2006

Mona trafiła do schroniska w 2007 roku, czyli spędziła w nim praktycznie całe swoje życie. Jest psem w typie owczarka, sięga nieco ponad kolano. Stosunek do dzieci jest obojętny (nie wyraża agresji czy też przesadnej radości), do mężczyzn jak i kobiet stosunek jest dobry, na psy przechodzące nie reaguje (pod warunkiem, że nie poczuje się zagrożona). Na smyczy chodzi ładnie, nie ciągnie do przodu, można z nią spokojnie udać się na dłuższy spacer. Lubi też czasem troszkę pobiegać. Nie jesteśmy w stanie określić jak będzie się zachowywać w domu i czy będzie potrafiła zachować po sobie czystość przez pierwsze chwile w mieszkaniu. Mona jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Przebywa w Celestynowie pod Warszawą w Schronisku dla bezdomnych zwierząt.
Nie jesteśmy w stanie zapewnić transportu psa.
Zainteresowani adopcją muszą przejść odpowiednie procedury-WYPEŁNIĆ ANKIETĘ – MUSI SIĘ ODBYĆ WIZYTA PRZEDADOPCYJA – NAJLEPJEJ TEŻ BYŁO BY ABY ZAINTERESOWANY PRZYJECHAŁ I ZAPOZNAŁ SIĘ Z PSEM.

Kontak w sprawie adopcji
Kuba, tel 690 366 961
rokiamfa@gmail.com

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji