Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Morris i Nelson

23972666_10213062749857517_134878713_n
Pupilove.pl

Nelson (1479/17) na górze, a Moris (1480/17) na dole. Nelson spokojny, nie wadził nikomu, Moris najdziksze wymyślał swawole… Tacy właśnie są nasi braciacy – rocznik 2013 i 2014 – ale który jest który, trudno wyłapać . Kochane, urocze, proludzkie olbrzymy, które muszę w zabawie wyładować wielkie pokłady pozytywnej energii. Kochają spacery, bieganie, kontakt z człowiekiem i ponad wszystko przytulanie. Chętnie ładują się na kolanka, przytulają się stając na łapach i przybiegają w szaleńczym pędzie pochwalić się nowym wyczynem. Jeśli nie stoisz stabilnie na nogach, lepiej usiądź i wtedy przyjmuj petentów w osobach Nelsona i Morisa .
Jakiego domu szukamy dla Nelsona i Morisa? Na pewno domu, który pokocha oba psy. Domu, który zapewni
im bezpieczeństwo – bracia jak się nudzą i nie są pilnowani, to radzą sobie samodzielnie: uciekają poszwędać się po okolicy . Sporo nauki przed nami – Nelson i Moris muszą nauczyć się chodzić troszkę spokojniej na smyczy i rozkoszować się pięknem okolicy z perspektywy spaceru pod opieką człowieka… Bracia pięknie przybiegają na zawołanie, potrafią siadać na komendę i kochają smaczki. Uwielbiają też kąpiele i potrafią wykonać niewykonalne – wykąpać się razem w “jednoosobowej” balii .
Psy przebywają w schronisku Na Paluchu w Warszawie.
Adopcja naszych niedźwiedzi jest możliwa po odbyciu kilku spacerów przedadopcyjnych, jeśli relacja z człowiekiem nie budzi żadnych wątpliwości.
Kontakt w sprawie adopcji: Małgosia 664923311 , Paulina 519 592 271 .

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji