Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

MROK

14212540_560279267492626_6782464559349672808_n

MROK – był jedynym psem w schronisku, który pozował tak, jak tego oczekiwałyśmy, patrząc prosto w słońce i ani razu nie mrużąc oczu ani nie odwracając głowy. Niestety. Mrok należy do tych psów, o których mówi się górnolotnie, że patrzą sercem. Nie widzi nic – nie wiemy, czy od urodzenia, czy wskutek jakiegoś urazu lub choroby. Ale sprawia wrażenie, jakby mu to w ogóle nie przeszkadzało w cieszeniu się życiem. Bardzo towarzyski, z ogonem w nieustannym ruchu. Wesoły, zadowolony z okazanej mu uwagi, lgnący do ludzi. Ci, którzy mają niewidome psy, widzą, jak świetnie radzą sobie one z normalnym życiu, nadrabiając słuchem i węchem brak wzroku. Problem dla tych psów zaczyna się w nowym miejscu. Dramat – w schronisku. Tu trzeba mieć oczy cały czas wokół głowy, jeśli chce się w miarę bezpiecznie żyć. A jeśli nie ma się ich wcale?
Mrok ma ok. 6 lat.
KOJEC: XV – 9
uwaga: w schronisku będzie identyfikowany bez numeru.

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

POMAGAMY W TRANSPORCIE

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji