Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Murka

image

… bo Murka pokona każdy: murek, ogrodzenie, płotek 🙂 Sunia ucieka i … dlatego nikt jej nie chce 🙁
Jednak Murka zawsze ucieka w kierunku: d o l u d z i. Nie chce być po prostu zamknięta i z dala od człowieka. Problemu nie będzie, jeśli Murka stanie się psem rodzinnym, jeśli będzie mogła komuś towarzyszyć, być przy nim.

Murka to sunieczka w typie owczarka niemieckiego (no to co, że ma klapnięte uszka?!), ma ok. 9 lat. Kocha ludzi, nie może się wprost obejść bez pieszczot i głaskania, doprasza się uwagi i łasi jak kotka 🙂 Jest zdrowa, w świetnej formie, na spacerach szaleje z młodszymi psiakami.

Pogłaskaj Murkę, utul, uściskaj – ona najpierw wymaluje Ci jęzorem całe oblicze, a potem…. Potem już jej nie oddasz za żadne skarby 🙂

(przy adopcji podpisana będzie tzw. Umowa-Senior, na podstawie której, gdyby zaistniała taka potrzeba, zapewnione będzie psu bezpłatne leczenie w schronisku lub wybranej placówce oraz indywidualnie, w zależności od psa – wszelka inna pomoc np. specjalistyczna karma albo rehabilitacja).

Pies do adopcji

Dane kontaktowe
793 506 418

Psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji