Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Murzynek

SONY DSC

Murzynek (Cypis) to jeden z najstarszych psów mieszkających w kaliskim schronisku. Ma 15 lat i prawdopodobnie bardzo małe szanse na adopcję. Przychodzący do schroniska ludzie najczęściej szukają młodych, sprawnych i bezproblemowych zwierząt, które latami będą towarzyszyć im w długich podróżach, czy choćby weekendowych wycieczkach za miasto. Psów bez zbędnych przeżyć, traumatycznych doświadczeń czy złych, schroniskowych nawyków. Ktokolwiek stracił psa czy kota doskonale wie, jak trudno jest decydować się na kolejnego zwierzaka, tym bardziej takiego, który za kilkanaście miesięcy, być może lat odejdzie. Tak po prostu ze starości, niezależnie od troskliwej opieki i komfortowych warunków życia.

Murzynek jest sędziwym pieskiem i właśnie dla tego jest „przezroczysty” dla osób zwiedzających schronisko. Prawie nie widzi,ale to nie przeszkadza mu w sprawnym poruszaniu się po wybiegu. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie sprawia żadnych problemów, nastawiony jest przyjacielsko do innych zwierząt. Szuka pilnie stałego domu, najlepiej z ogródkiem. Murzynek jest sporym, masywnym psem, mającym schorowane stawy, dlatego nie powinien mieszkać w bloku bez windy.

Kontakt w sprawie adopcji:

Schronisko dla zwierząt w Kaliszu
ul. Warszawska 95
tel. 62 751 35 25, mail: biuro@schronisko.kalisz.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji