Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Muszka i Puszka

17
Pupilove.pl

Dwie malutkie, bezproblemowe sunie, NAKOLANKOWE ANIOŁKI adopcja

Walczymy o to by ich nie rozdzielać a naszym marzeniem jest znaleźć dla nich wspólny dom… Dowieziemy je wszędzie! Byle tylko były szczęśliwe! Podwójne szczęście, podwójna radość i podwójna dawka miłości! Zaryzykujesz? Zapewniam Cię że nie pożałujesz:)

Cudowne, miziaste, przekochane! Idealne! Bez wad, za to z całym mnóstwem zalet. Poznaj… a po chwili oszalejesz na ich punkcie.
Puszka i Muszka…Matka z córką, córka z matką, dwie kochane, przeurocze sunie które w swej niedoli mają tylko siebie i żyć bez siebie nie mogą. Zawsze razem, zawsze we dwie, wierne sobie i oddane… wędrowały ulicami miasta żebrząc nie tylko o jedzenie ale przede wszystkim o każdy najmniejszy czuły gest. Spragnione kontaktu z człowiekiem, biegały od nogi do nogi z nadzieją że znajdą wreszcie kogoś kto pokocha je na zawsze … Sunie są bardzo mocno ze sobą zżyte dlatego szukamy dla nich domu w którym będą mogły zamieszkać razem. W duecie to rozkosz dla oczu – pchają się do głasków, całują, skaczą, wariują, ale żyć bez siebie nie mogą. Chodzą za człowiekiem jak cienie dwa. Wesołe, rozbrykane, wystarczy na nie popatrzeć a uśmiech sam rysuje się na ustach. Przy nich nie da się nudzić ani smucić, sunie rozgonią każdą ciemną chmurę i rozweselą nawet najbardziej pochmurny dzień.

Puszka to ta czarna – mamusia, ma 4 lata, jest dobrze ułożona,spokojniejsza i poważniejsza od swojej 3 letniej postrzelonej córki – Muszki. Sunie są malutkie, niskopodłogowe. Obie są bardzo grzeczne i mądre ale przy tym bardzo radosne i wesołe. Kochają ludzi ponad wszystko, każdy jest ich przyjacielem, do każdego chcą się przytulać. Wpatrzone w człowieka jak w obrazek, bezgranicznie oddane, nie odstępują go na krok. Sunie wprost przepadają za dziećmi, podczas bezdomności były częstymi
bywalcami na szkolnym podwórku.

Sunie są odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane i zaczipowane. Gotowe do adopcji czekają w kolejce po swoje szczęście.

Numer do kontaktu 533 617 777 Monika mail: monikamotiv@wp.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji