Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Negra

19
Pupilove.pl

Absolutnie wyjątkowa suczka Negra poleca się do adopcji!

Negra to młoda, nieśmiała suczka o łagodnym usposobieniu. Może mieć ok. 1,5 roku do maksymalnie dwóch lat; osobie średniego wzrostu sięga mniej więcej przed kolano. Została odrobaczona, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i wysterylizowana. Jest nauczona czystości, pozostawiona sama w domu niczego nie niszczy, bardzo ładnie chodzi na smyczy.
Negra bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami obojga płci, może mieszkać również z kotami, do których zasadniczo ma stosunek obojętny. W stosunku do ludzi jest trochę na dystans, co jest pozostałością po jej przeszłości, którą spędziła na ulicy. Najchętniej przywiązuje się do jednej osoby, potrzeba trochę czasu, żeby zdobyć jej zaufanie. Przyszły opiekun musi liczyć się z tym, że suczka nie od razu wskoczy mu na kolana i podczas pierwszego spotkania raczej nie wystawi brzucha do głaskania. Przy odpowiednim prowadzeniu można jednak zrobić z niej prawdziwego pieszczocha, bo w miarę upływu czasu coraz bardziej otwiera się na ludzi i potrafi nieśmiało upominać się o pieszczoty. Takie psy jak ona, kiedy już trafią na swojego człowieka, kochają naprawdę całym sercem.
Preferujemy dla niej spokojny dom, raczej bez małych dzieci. Nie zostanie wydana do budy ani na łańcuch. Obowiązuje umowa adopcyjna. Osoby zainteresowane adopcją Negry mogą zapoznać się z nią w hotelu dla psów pod Lublinem, gdzie obecnie przebywa.

Kontakt w sprawie adopcji pod nr tel. 505-969-941

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji