Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Nero

171
Pupilove.pl

Posłuszny, grzeczny OWCZAREK Nero szuka domu!

Nero to około 10 letni pies w typie owczarka niemieckiego. Trafił do schroniska w tragicznym stanie. Przez większość swojego życia wegetował na wsi. Był ogromnym i pełnym sił psem. Ludzie go tolerowali, dokarmiali. Gdy Nero zachorował i stał się “nieprzyjemny dla oka” mieszkańcy wioski zgłosili go nam. Całe jego ciało było łyse i pokryte wieloma ranami. Jego leczenie i rekonwalescencja trwała długo, lecz efekty onieśmieliły nawet nas. Dziś Nero jest ponad 40 kilogramowym psem. Dostał od losu drugą szanse, z której teraz w pełni korzysta. Względem człowieka jest bardzo przyjacielski. Prosi o pieszczoty. Jest posłuszny, reaguje na komendy i przywołanie. Ładnie chodzi na smyczy. Toleruje inne psy, choć względem samców bywa zadziorny.

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.
Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji