Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Nessa

fb_img_14911588361081

 Nessa to duża, około 4 letnia suczka. Serce boli na myśl, jak źle ludzie ją potraktowali…
Została wyrzucona tuż po porodzie. Szczeniaki ktoś pewnie zabił, a suni się pozbył. Nessa przez cały dzień biegała po ulicy i z wielką zawziętością szukała dzieci i ukochanego właściciela. W końcu opadła z sił, całe szczęście ktoś ją zauważył i zawiadomił schronisko. Nessa po przywiezieniu do schroniska była tak zmęczona, że położyła się i spała do następnego dnia. Chyba nigdy nie miała dobrego domu. Była zagłodzona, widać jej było każdą kosteczkę… W pierwszych dniach, kiedy podchodziła do pracowników czy wolontariuszy, to czołgała się i błagała, aby jej nie uderzyć… Od poprzedniego właściciela pewnie dostała nie raz, ale przecież i tak go kochała… Bo pies wierny jest mimo wszystko…
Dawno nie widzieliśmy tak łagodnego i przyjaznego psa jak ona. Mimo całego zła, jakie ją spotkało, ona nadal kocha ludzi. Cały czas merda ogonkiem, nawet do obcych. Łapką prosi, żeby ją głaskać. Pięknie chodzi na smyczy. Jest przecudną sunią i szukamy dla niej najlepszego domu na świecie.
Najlepiej aby Nessa zamieszkała w domu z ogrodem, ale z możliwością wejścia do środka, z ludźmi którzy oprócz ogrodu zapewnią jej także spacery, które uwielbia.
Sunia może zamieszkać w domu ze starszymi dziećmi.
Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Jest zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana. Posiada również książeczkę zdrowia.
Nessa przebywa w Przytulisku w Głownie (woj. łódzkie). Możliwy transport do nowego domu za zwrot kosztów benzyny.
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji:
Nicole 502 540 078
kontakt@przytuliskoglowno.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji