Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Nestor

1118

Nestor, kochający dorosłych i dzieci, łagodny, kochany psiak

Nestor to niemłody już pies (ok. 9 lat)i wygląda na to, ze jego życie nie było usłane różami. Został znaleziony w jednej z podlaskich wsi, z ogromnym łańcuchem przy szyi. Przeganiany przez ludzi, biegał w nieprzychylnym psom miejscu, w poszukiwaniu jedzenia. Został złapany przypadkiem, podczas próby łapania innych bezdomniaków. Trafił do lecznicy. Na początku siedział w kącie klatki, przestraszony ale bardzo łagodny. Teraz to bardzo fajny pies: kocha ludzi, dobrze dogaduje się z innymi psami, biega po podwórku jak szalony, zaczepia do zabawy. Dla dzieci zrobi wszystko ;). A jak zobaczy chętnego do drapania, to natychmiast leży brzuchem do góry.
Szukamy mu domu, w którym będzie mógł wreszcie zaznać miłości człowieka i będzie mógł być drapany non stop..
Nestorek jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony – jednym słowem gotowy do adopcji. W domu zachowuje czystość. Zjadł już zęby, nawet dosłownie. Niestety stracił już część zębów, na pyszczku ma masę blizn po pogryzieniach lub pobiciu.
Szukamy mu pilnie DT lub DS. Przebywa w hoteliku ok. Poznania, niestety obecnie w kojcu.

Jeśli znajdzie się dobry dom gdzieś w Polsce, ogarniemy transport.

Tel. 510 146 266
e-mail: squaw3@tlen.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji