Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

NIETOPERKA

m1
Pupilove.pl

Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
WOLONTARIUSZE SZUKAJĄ DOMU DLA MAŁEJ SUCZKI W TYPIE JAMNIKA.
NIETOPERKA to młodziutka, roczna mała suczka mix jamnik,
Waga: 7-8kg
Pierwszy dzień w schronisku to ogromny stres dla każdego psiaka, dla niej też. Siedziała w budzie, czasem nieśmiało wychodziła, ale wszystko wydawało się tak straszne, że nie starczało odwagi by zostać na zewnątrz dłużej.
Pierwszy spacer…na rękach wolontariusza, by mogła choć chwilę pobyć poza schroniskiem, wyciszyć się. Na spacerze poczochrana główka, delikatnie potargane uszka i wielkie zdziwienia w jej oczkach, że nie taki człowiek straszny. Ogonek zaczął nieśmiało machać, łapki zaczepiały do zabawy, pyszczek podsuwał się do głaskania.
Drugi spacer już na własnych łapkach. Postój, chwila na zabawę i psiak zmieniał się dosłownie w oczach. To nie była już ta przerażona sunia z dnia poprzedniego, lecz wesoły, rezolutny mały psiaczek, mega przytulaśny, pełen pozytywnej energii, super piesek rodzinny.
PS. Minęło kilka dni, sunia jest kłębkiem radości, gdy widzi człowieka na horyzoncie szaleje ze szczęścia, dobrze by było, gdyby miała już swój dom i swojego człowieka, którym nie musi się dzielić z setką innych psów.
Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta.
W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji