Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Niuniek

151
Pupilove.pl

Niuniek, wielki kudłacz szuka kochającego domu!

Poznałam Niuńka (zwanego też Smutasem) gdy został dotkliwie pogryziony podczas wędrówki po polach. Przyjechał do Fundacji aby nie zdychać w rowie. Rany były bardzo głębokie i rozległe ale po miesiącach leczenia zagoiły się.
Psa adoptowała Pani, która go znalazła i zgłosiła do Fundacji. Był u niej kilka dni, ale zew wędrowca znowu sprawił, że pies uciekł. Wiele razy wracał do domu i uciekał z niego, aż został odłowiony przez hycla i sprzedany do Poznania. Pojechaliśmy po niego i pies wrócił do nas.
Niestety on już tak ma -uwielbia wędrówki, nie może go zatrzymać zwykły płot, jest niegroźny, ale duży (waży około 50 kg) i budzi strach.
Szukamy dla niego domu, który poświęci mu trochę więcej czasu niż codzienne karmienie. Pies potrzebuje dużo uwagi i dobrego ogrodzenia.
Smutas jest psem młodym ma około 3 lat, energicznym i bardzo kochającym ludzi. Jego wygląd budzi respekt bo jest duży i masywny, ale serce ma gołębie. Wystarczy lepsze ogrodzenie, dużo ruchu i będzie wspaniałą dekoracją podjazdu.
Jest piękny (zdjęcia nie oddają w pełni jego uroku), łagodny, taki wielki niedźwiedź do przytulania.
Pies jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.

tel. 665-158-238

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji