Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Nora

image-135
Pupilove.pl

Psy do adopcji:

Nora to młoda, pełna energii suczka. To typ pieszczocha, kontaktowa, mądra i łagodna. Pięknie podaje łapkę, robi siad, zna smakołyki i lubi dzieci. To idealna kandydatka na psa rodzinnego, pod warunkiem że właściciele nie zapomną o odpowiednim wychowaniu tej energicznej suczki. Nora jest niezwykle żywiołowa, dlatego potrzebuje codziennej sporej dawki ruchu i starannego wychowania. Jest psem idealnym do dogtrekkingu, wspólnego joggingu czy wycieczek rowerowych. Nora ma naturę typowego labradora – uwielbia wszelkiego rodzaju zbiorniki wodne, rozrywki o charakterze “eksploracyjnym” i nie znosi nudy. To pies dla ludzi ambitnych, którzy czerpią radość z pracy z psem, ale są świadomi faktu, że wymaga to wysiłku i nie przynosi natychmiastowych spektakularnych efektów.
Nora jest wystrylizowana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Przebywa w Boguchwale k/Rzeszowa.
Dane kontaktowe
Karolina 698 693 904. Prosimy o telefony po godz. 16.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji