Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Norek-schronisko-psy-do-adopcji

image-24

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Norek (7/16) ma ok. 8 lat i świetny charakter. Został dowieziony do schroniska przez samochód interwencyjny 1 stycznia tego roku z ul.Owocowej. W noworocznym prezencie od losu oprócz zaniedbanej sierści i skóry otrzymał również bezdomność. Czy stan skóry to efekt braku uwagi opiekuna czy okresu włóczęgi? Tego nie wiemy, ale ważne jest, że jej stan znacznie się poprawił. Jak każdy jamnik Norek lubi sobie poszczekać i pokopać nory, ale wszystko w tzw. “normie” Ładnie wykonuje komendę “siad”, uważnie słucha, i stał się już psiakiem bardzo otwartym i “wylewnym” w okazywaniu uczuć do człowieka – chociaż na początku tak nie było. Pierwsze dni w zamknięciu nie należą do najłatwiejszych, także jego początkową nieufność można to uznać za reakcję obronną na schroniskowy stres i oszołomienie. Wygląda na to również, że nie jest wyrywny do innych zwierzaków. Zaczepnego samca ominął, na koty szczeka, ale daje się ładnie odwołać.
Zapraszamy na zapoznawczy spacer z Norkiem i do skontaktowania się z jego schroniskową opiekunką Beatą, tel. 608 230 575.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji