Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

NOVA

novapupii

Nova – przepiękna, średniej wielkości, 3 letnia sunia. Delikatna, wrażliwa, łagodna. Niepoprawna pieszczocha, która ponad wszystko ceni sobie bliskość człowieka. Całuśna, cicha, spokojna. Idealnie nadaje się na towarzyszkę dzieci (najlepiej nie maluszków). Karna, posłuszna, inteligentna – bardzo szybko się uczy. Jest łasuchem, więc doskonale pracuje się z nią „na smaczki” :)Zrównoważona, obdarzona wyjątkowo łagodnym usposobieniem. W relacji z psami i w nowym otoczeniu Nova czuje się niepewnie. Potrzebuje czasu, by dostosować się do nowych warunków. Ta niezwykła sunia zapada głęboko w serce. Marzy o tym, by zamieszkać w mieszkaniu (ma tendencję do uciekania z ogrodu), w spokojnej okolicy (wzmożony ruch samochodowy i gwar wielkiego miasta to nie jej bajka). Cudowna, oddana, wierna, ułożona. Na swojego Człowieka czeka w hoteliku pod Radomiem.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa) Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

 

 

 

724425008

fundacja@zwierzecapolana.org

 

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji