Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Nuczka

130
Pupilove.pl

Wesoła, łagodna, koto i pso lubna suczka alaskan malamute

Szukamy domu dla Nuczki, bardzo fajnej malamuciej suczki.
Nuczka ma ok. 8 lat. Przez całe życie mieszkała w jednym domu. Kiedy właściciele przeprowadzili się do bloku, zabrakło miejsca dla psa.
Obecnie Nuczka przebywa w domu tymczasowym w Katowicach.
Jest bardzo fajnym, przyjacielskim, dobrze socjalizowanym psem. Obecnie przebywa w mieszkaniu z kilkoma kotami i dobrze się z nimi dogaduje. Może zamieszkać w domu z innym psem lub z dziećmi.
Nuka przyjechała do nas mając ponad 20 kg nadwagi. Obecnie zrzuciła już kilka kg i wciąż pracujemy nad stopniowym spadkiem wagi.
Nuka jest psem typowo domowym. Kiedy nikt nie patrzy pcha się do łóżka. Jest spryciarą, która wykorzystując chwilę nieuwagi opiekuna potrafi spłatać niegroźnego figla. Jest bardzo kontaktowa i towarzyska, lubi być głaskana. Potrafi spać do późna, uaktywnia się popołudniu i wieczorem. Tusza nie przeszkadza jej w długich spacerach.
Nuka chętnie towarzyszy opiekunce w każdej sytuacjo – w pracy czy na urlopie. Nie sprawia żadnych problemów. Oczywiście jak każdy malamut bywa uparta i potrafi mieć swoje zdanie, jednak nie ma w niej cienia agresji.
Ta wesoła spryciara czeka na fajny dom i prawdziwą rodzinę.
Nie szukamy dla niej budy ani kojca.
Suczka jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed / po adopcyjną oraz podpisanie umowy.

Kontakt ws. adopcji:
Kama 881 968 371

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji