Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Obi

image

Cześć, tu Obi!

Jeśli chcesz, możesz mi mówić “Obi-Wan Kenobi” – chętnie zostanę Twoim prywatnym rycerzem Jedi! Nie posiadam co prawda świetlnego miecza, ale będę Cię bronił i bez niego! W końcu czujny ze mnie psiak.

Uwięziono mnie za kratami w roku 2011. To dosyć dawno. Nie pamiętam już, jak wygląda życie poza schroniskiem. Czy trawa na wiosnę jest bardziej zielona? Czy kwiatki pachną mocniej?

Aktualnie mam ok. 6 lat. To chyba jeszcze nie aż tak dużo. Jestem średniej wielkości psiakiem, więc kilka ładnych lat życia jeszcze przede mną. Potrafię chodzić na smyczy. Nie wiem, czy zachowuję czystość w domu. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek w jakimś mieszkałem. Ale jeśli tylko dasz mi szansę, na pewno się tego nauczę. Ewentualnie mogę zamieszkać też w ocieplanej budzie – ale tylko pod warunkiem, że nie zostawisz mnie samemu sobie, a będziesz poświęcał mi swój czas.

Średnio przepadam za innymi psami. Ale to nie dlatego, że jestem zły. Po prostu tyle już siedzę w schronisku, że jestem trochę zazdrosny o uwagę. Dlatego na nie szczekam. Ale to nie jest tak, że żadnego psa nie akceptuję – wiecie, mam taką koleżankę, od kilku lat kiblujemy wciąż w jednym boksie. W sumie fajnie by było, gdybyśmy trafili do nowego domu wspólnie, ale niezbyt wierzę w to, że się uda. Skoro od kilku lat nikt nie adoptował nas w pojedynkę, to czy weźmie ktoś od razu dwa?

Czasami do nowych osób bywam lekko nieufny. Szybko się jednak przekonuję. Do małych dzieci się chyba jednak nie nadaję, ale może ze starszymi, takimi nastoletnimi bym się zaprzyjaźnił? Sam nie wiem.

Jeśli miałbym do dyspozycji ogródek, na pewno ostrzegę Cię, że ktoś kręci się przy płocie. W końcu jako rycerz powinienem to robić.

Wiecie, teraz jest głośno o Gwiezdnych Wojnach. Mnie w sumie wojny nie interesują, wolałbym pokój. Najlepiej taki z kanapą do dyspozycji 😉 Ale może moje imię właśnie teraz przyniesie mi szczęście? Może za jakiś czas opowiadając o schronisku będę mógł zaczynać opowieść słowami “Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce…”? Wciąż wierzę, że jest to możliwe.
Dane kontaktowe
Jagoda 536 429 811
Anna 605 102 979

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji