Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Odi

147
Pupilove.pl

Od szczeniaka uwiązany do budy. Odi szuka prawdziwego domku!

Odi jako szczenię trafił na łańcuch uwiązany do czegoś,co nawet nie przypominało budy.
Miał być wraz z innymi kompanami jego niedoli ,,odstraszaczem” dzikiej zwierzyny,która podobno miała przychodzić i zjadać drób.
Miał głośno szczekać i tyle!

Tak więc nie zdążył być dzieckiem i nie zdążył nauczyć się wielu rzeczy oraz tego,że człowiek potrafi być przyjazny i dobry.
Bo jak miał się tego nauczyć,skoro był karmiony kiedy jego pańcio sobie o nim przypomniał?jak miał się tego nauczyć skoro o wodzie mógł pomarzyć?a o głaskach,spacerach,przytulaskach i spędzonym z nim czasu mowy nie było!
Nie wiadomo jak i kiedy,Odi uwolnił się z owej niedoli i wybrał wolne życie na polu i w lesie.Oczywiście ów ,,dobry gospodarz” nigdy go nie szukał,ponieważ tego typu ,,bied” w jego gospodarstwie było kilka,więc jeden mniej jeden więcej,nie robił różnicy.
Kiedy nasze drogi się skrzyżowały,okazało się,że Odi to młody około 2 letni wspaniały psiak,który pomimo krzywdy jaką wyrządził mu człowiek jest bardzo ale to bardzo przyjaźnie do niego nastawiony i nie wykazuje absolutnie żadnej agresji w stosunku do człowieka.

Uwielbia głaskanie,przytulanie i czas spędzany z człowiekiem.Widać po nim,że w związku z tym iż ktoś pozbawił go możliwości bycia ,,psim dzieckiem” i czas ten spędził uwiązany do budy,ma ochotę na zabawę i ,,droczenie” się z człowiekiem.
Pomimo tego,że nigdy nikt go nie uczył,umie chodzić na smyczy i nie załatwia swoich potrzeb w kojcu,tylko czeka aż ktoś go wypuści.
To na prawdę mądry i cudowny psiak,który jeśli znajdzie odpowiedniego i dobrego człowieka,który poświęci mu odrobinę uwagi i czasu,będzie najwspanialszym i najbardziej wdzięcznym psiakiem na świecie!
Dlatego szukamy mu domku,który zrekompensuje mu wszystkie krzywdy,których zaznał i doświadczył.

Szukamy mu domku,w którym będzie kochany i traktowany jako członek rodziny,a nie figurka ogrodowa mająca zadanie szczekać i odstraszać.

Szukamy domku,który da mu poczucie bezpieczeństwa i obdarzy miłością do końca jego dni.
Jeśli uważasz,że Odi jest właśnie tym,którego szukasz i jesteś w stanie dać mu to wszystko,na co zasługuje-zadzwoń,dopełnij formalności i go adoptuj!
Odi jest wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.

Jest średniej wielkości,nie dosięga do kolana.Lubi dzieci.
Przebywa w okolicach Moraga ale do dobrego domku pomożemy w transporcie!

WARUNKIEM ADOPCJI JEST WYPEŁNIENIE ANKIETY,WIZYTA PRZED I PO ADOPCYJNA ORAZ PODPISANIE UMOWY ADOPCYJNEJ.

Kontakt- 794 304 181

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji