Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Oliwka maleńka (5 kg), nieśmiała, spokojna suczka ADOPCJA

1
Pupilove.pl

Poszukujemy domu dla Oliwki- niewielkiej, delikatnej, spokojnej suczki w wieku około 1 roku. Suczka trafiła do nas bardzo przerażona. Zwinięta w kłębek, zziębnięta czekała i patrzyła na to, co się dzieje.
Widać w jej oczach, że kompletnie nie wie, czego może się po ludziach spodziewać. Nibychciałaby podejść, dać się pogłaskać, a jednocześnie widać po niej, że boi się aby nikt jej nie skrzywdził..
Oliwia jest maleńka – waży około 5 kg, na pewno nie więcej i nie będzie już większa. To drobna, delikatna, posłuszna suczka. Na razie boi się świata, ale na pewno wkrótce będzie prze-kochaną, otwartą, wpatrzoną w człowieka maleńką istotką.
Oliwia lubi noszenie na rękach. Gdy jest przytulana przez opiekunów trzyma się mocno łapkami, przylega całą sobą i pewnie chciałaby, aby jej już nigdy nie wypuścić z rąk.
Oliwia jest cicha, grzeczna i niekłopotliwa. Bardzo potrzebuje kochającego, troskliwego domu.
Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:
Iwona 793993779

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji