Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Opos

14012022_1160142304037363_811857459_n
Pupilove.pl

Opos wraz z kolegą zostali wyrzuceni w lesie w okolicach Rawy Mazowieckiej. Przez kilka tygodni koczowały przy zajeździe w lesie. Obecnie przebywają w domu tymczasowym w Warszawie. Jego kolega już kilka dni temu znalazł dom, a on wciąż czeka.
Opos to czarny, młody, ok. roczny psiak, waży 9 kg. Jest bardzo przyjacielski i odważny, kocha ludzi mimo tego, że ktoś go skrzywdził i porzucił. Oposik bardzo ładnie jeździ samochodem, potrafi zachować czystość w mieszkaniu, nie niszczy, nie szczeka. Pięknie chodzi na smyczy na spacerach, które uwielbia. Jest przyjacielski dla ludzi i zwierząt. Zaczepia łapką do głaskania i prosi o pieszczoty.

Opos jest zawsze uśmiechnięty, cieszy się na widok wszystkich, nawet obcych. Nowym opiekunom przyniesie wiele radości i szczęścia.
Pieska można poznać w Warszawie, ale jeśli dom znajdzie się gdzieś indziej możemy pomoc w transporcie. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 726861150 /
575037735 lub e-mail: tpz.opoczno@gmail.com

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji