Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

OWI

14370218_1735503843383337_5150035866761244564_n1
Pupilove.pl

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
SZORTKOWŁOSY, ŚREDNIEJ WIELKOŚCI PIESEK SZUKA DOMU.
Imię: OWI
Waga: około 11 kg, sięga za połowę łydki.
Uroda może i dla koneserów, ale to przekochany pies, kto go przygarnie nie będzie żałował. Delikatny, wrażliwy, spokojny i całuśny. Uwielbia się przytulać. Chyba musiał być bity, a z pewnością przeganiany, gdy tułał się po wsiach, bo nadal na gwałtowny ruch reaguje strachem. Wystarczy jednak przykucnąć, zawołać go, a podchodzi machając ogonkiem i wtulając się w człowieka.
W stosunku do innych psów jest przyjazny, a na koty w razie potrzeby możemy sprawdzić.
OWI umie chodzić na smyczy. Będzie doskonałym towarzyszem zwłaszcza tych leniwych wędrówek. OWI szuka swojego własnego kąta, na pewno ofiaruje za niego bezwarunkową miłość i przyjaźń.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji