Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Ozi

166
Pupilove.pl

Ozi, półtoraroczny łakomczuch MALAMUT mix szuka domu

Szukamy domu dla Oziego – półtorarocznego psiaka w typie alaskan malamute.
Nie jest to jego pierwszy dom. Został adoptowany jak półroczny szczeniak, ze względu na wyjazd właścicieli poza granice Polski. Wychował się z małą dziewczynką, ale nie zostało to zweryfikowane w drugim domu adopcyjnym. Według informacji opiekuna Ozi zachowywał dystans w stosunku do ludzi – wykazywał braki w socjalizacji. W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji, ale nie potrafi się z nimi bawić. Początkowo obawia się kontaktu (wynik pogryzienia), po dłuższej chwili powoli się rozluźnia, macha ogonem i zainteresowany jest zabawą. Ozi jest zdrowy,został wykastrowany, ma aktualne szczepienia, jest zaczipowany. Istnieje jednak podejrzenie że może mieć problem z tarczycą. Ozi lubi towarzystwo człowieka i bardzo nie lubi zostawać sam. Ma lęk separacyjny. Nie demoluje, ale wyje kiedy zostaje sam. Jest strasznym łakomczuchem – za smaczki zrobi wszystko i wszystkiego można go nauczyć. Mimo tego, że tak bardzo lubi towarzystwo człowieka nie jest typem przytulanki – nie zawsze lubi gdy zakłóca się mu spokój, woli się położyć obok niż być głaskany.
Jak każdy pies ras północnych Ozi potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu by rozładować nadmiar energii. Poszukuje domu ze względu na trudną sytuację życiową obecnego właściciela (czekająca operacja ortopedyczna ograniczająca możliwość poruszania się i długotrwała rehabilitacja).
Pies przebywa w województwie małopolskim w Zakopanem. Obowiązuje procedura adopcyjna: wypełnienie ankiety oraz zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Martyna 608 286 295
e-mail: martyna@adopcjemalamutow.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji