Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pascal

psy-do-adopcji-pupilove-pascal-uroczy-staruszek-poleca-sie-do-adopcji-zwierzeta

Witaj !
Nazywam się Pascal.Cóż mogę o sobie powiedzieć…sam nie wiem..ale może pokażę jak opisują mnie osoby, które zajmują się mną na co dzień:
P.Kasia:
,,Pascal, staruszek psiak w średnim już wieku/ ok.10 lat/. Paskal to spokojny senior, dobrze dogaduje się z innymi psami, nie wykazuje agresji ani do zwierząt ani do ludzi. Troszkę żyje w swoim świecie, nie za bardzo nawiązuje kontakt z człowiekiem, ale to może dlatego ,że do tej pory nie miał własnej kochającej go rodziny. Paskal nie sprawia problemów po wybieganiu się ładnie odpoczywa na swoim miejscu. Umie chodzić na smyczy. Dużą radość sprawia mu bieganie po ogrodzie wraz ze swoim towarzyszem niedoli Tymkiem”

P.Joasia

,,Pascal jest już starszym pieskiem dlatego trzeba się liczyć z tym, że jego zdrowie nie jest już takie jak u pieska w sile wieku.Ma on problemy ze stawami, dlatego, wyrażając chęć adopcji trzeba się zastanowić ile czasu jesteśmy w stanie poświęcić psiakowi i jak troskliwą opiekę możemy mu zapewnić”

Tak więc, to znowu ja, Pascal.Czy przekonalem Cię do siebie ? Nie? A może jeśli powiem, że pomimo wieku mam w sobie tyle miłości do człowieka i chęci do życia co młody pies to zmienisz zdanie ? Napisz, nie wahaj, się, proszę. Twoja decyzja na zawsze zmieni moje życie i gwarantuję, że jeśli już weźmiesz mnie pod swoją opiekę nie będziesz tego żałował.Daj mi szansę, a dam Ci najwięcej miłości ile będę potrafił wyrazić swoim psim serduszkiem.Ponad wszystko cenię sobie możliwość przebywania na wolności, nie znoszę kojców, klatek. Masz ogród? To wspaniale, będę go pilnował najlepiej jak potrafię.

Kontakt w sprawie pieska pod nr telefonu:                                                                         Joanna 502 708 954, Dorota 507 415 468

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji