Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pasja-schronisko-psy-do-adopcji

psy-do-adopcji-pupilove-piekna-spokojna-przyjazna-suczka-fiona-adopcja-malopolskie

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Pasja to średniej wielkości suczka w wieku około 2 lata. Jest grzeczna, ma bardzo łagodne, przyjazne usposobienie. Suczka waży około 20kg.
Nie jest typem psa, który skacze po ludziach. Suczka podbiegnie, przytuli się, spokojnie odejdzie, a nie będzie nachalnie wskakiwać na ludzi i ich nie przewróci:).
Czasem trochę boi się szybko wykonywanych ruchów, ale nie jest w żaden sposób agresywna. Położy się i przeczeka “niebezpieczeństwo”.
Pasja dobrze dogaduje się z innymi psami, nie ma tendencji do dominacji.
Gdy głaszcze się Pasję czuć jej miękkie, przyjemne w dotyku futerko. To naprawdę fajna, warta uwagi, zrównoważona, rodzinna suczka.
Suczka na lekką nadwagę, będzie wymagała długich spacerów i diety odchudzającej.
Suczka posiada komplet szczepień, jest zdrowa. Jest odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Pasja została wysterylizowana.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Kontakt 793 993 779

www.schroniskopsiepole.pl

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji