Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

PATI

23
Pupilove.pl

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA SUCZKI W TYPIE TERIERA.
PATI przekochana sunia mix terier z białym irokezem na rudej głowie.
Średniej wielkości, sięga do kolana.
Trafiła do nas z dziećmi, trzema szczeniakami. Dzielnie ich broniła przed obcymi, więc myśleliśmy, że jest agresywna, ale nie….To chodząca słodycz, spragniona bliskości człowieka, wtulająca się w niego całą sobą, a w razie zagrożenia szukająca w opiekunie wsparcia.
Na pierwszych spacerach trochę zagubiona, ale pewnie dlatego, że w schronisku na jej powrót czekały córeczki. Z każdym dniem jednak coraz lepiej chodzi na smyczy. Kiedy się spłoszy, wystarczy przykucnąć i zaraz przybiega, wciska się pod ramię i już jest spokojna.
Szukasz nietuzinkowego czworonożnego przyjaciela o oryginalnej urodzie i wielkim sercu? To może nasza PATI?
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji