Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pawełek

126
Pupilove.pl

Bezdomny Pawełek, niczym mały miś polarny pilnie szuka domu

Pawełek- takie dostał tymczasowe imię psiak ze zdjęcia, to młody (około 2 letni) psiak, jego wysokość sięga poniżej kolana.
Niewiele wiemy o jego historii oprócz tego, że został zauważony jak koczuje w centrum miasta, zagubiony w sytuacji w jakiej się znalazł, nie ufny, wystraszony – wszystko wskazuje na to, że ktoś „pozbył się kłopotu”
Psiak o oryginalnej urodzie, taki mały miś polarny. Ma łagodny, uległy charakter, bez problemu dogaduje się z innymi psami, szybko nawiązuje kontakt, straszny z niego przytulak, uwielbia być głaskany – bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, kogoś kto poświęci mu swój czas, uwagę i zaopiekuje się nim przez resztę życia.
Pawełek jest obecnie bezdomny, przebywa na terenach łąkowych, bez względu na upały czy deszcz śpi bez dachu nad głową w krzakach, jest dokarmiany przez ludzi, resztę dojada “na mieście” błąkając się wieczorami. Takim koczowniczym życiem narażony jest na mnóstwo niebezpieczeństw, wypadek pod samochodem, źli ludzie, inne psy… Bardzo pilnie szukamy dla niego kochającego domu!

tel. 881924945

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji