Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pazurek

1-1
Pupilove.pl

Poszukujemy domu dla przemiłego psiaka – Pazurka. Pazurek to młodziutki, wesoły i bardzo energiczny psiak w wieku maksymalnie 1 roku. Jest zawsze wesoły i uśmiechnięty, zawsze chętny iść na spacer, bawić się, skakać, być wszędzie tam, gdzie człowiek. To nieduży, szczupły piesek o wadze około 10 kg. Ma długie łapki, jest drobnej budowy, o króciutkiej okrywie włosowej. Będzie rewelacyjnym przyjacielem rodziny, którą będzie rozweselał swoją radością i pozytywną energią. Pazurek lubi być noszonym na rękach, rozdaje całusy, nie zrobi nikomu krzywdy. Jest dość skoczny, na pewno będzie się z nim wspaniale spędzało czas na świeżym powietrzu. Pazurek nie może zostawać sam na terenie ogrodu jeśli ogrodzony jest on siatką. Z tęsknoty za opiekunem może po niej przechodzić. Psiak na pewno będzie nadawał się do mieszkania i nie powinien być pieskiem kłopotliwym. Pazurek nie jest szczekliwy.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i za kilka dni zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji