Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

pepe

1148
Pupilove.pl

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.

SYMPATYCZNY,MAŁY PIESEK SZUKA DOMU

Ma na imię PEPE, jest niedużym pieskiem na krótkich łapkach, waży około 8 kg

To piesek lekko nieśmiały przy pierwszym kontakcie co nie przeszkadza mu czarować swoim  urokiem, spokojny, średnio aktywny, cichy, przyjazny piesek. Lubi spacery, ale nie jest długodystansowcem, wystarczy mu kilka przeciętnych spacerów w ciągu dnia.  Lubi głaskanie.

Umie chodzić na smyczy. Będzie doskonałym towarzyszem zwłaszcza tych leniwych wędrówek .Ładnie chodzi na smyczy. Pepe szuka swojego własnego kąta, na pewno ofiaruje za niego bezwarunkową miłość i przyjaźń

Reakcję na koty możemy sprawdzić w razie potrzeby.

Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.

KONTAKT w sprawie adopcji:

534667299

adopcje.erka@gmail.com

Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji