Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

PEPE

179
Pupilove.pl

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.

ROZBRAJAJĄCO SYMPATYCZNY PIESEK PEPE SZUKA DOMU.

Ma na imię PEPE, jest niedużym pieskiem na krótkich łapkach, waży około 8 kg.

W pierwszym kontakcie jest lekko nieśmiały, ale szybko się przełamuje.

Rozbraja nas totalnie kiedy podczas postoju na spacerze wyciąga się jak foczka, wiecie…tylne łapki takie do tyłu wyciągnięte 😉 , odpoczywa i niekoniecznie ma zamiar iść dalej 🙂

Wprawdzie lubi spacery, ale nie jest długodystansowcem, wystarczy mu kilka o przeciętnym dystansie w ciągu dnia.  Chętnie przychodzi na głaskanie, jest wyjątkowym, słodkim przylepą.

Umie chodzić na smyczy. Będzie doskonałym towarzyszem zwłaszcza tych leniwych wędrówek. Pepe szuka swojego własnego kąta, na pewno ofiaruje za niego bezwarunkową miłość i przyjaźń.

Reakcję na koty możemy sprawdzić w razie potrzeby.

Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.

KONTAKT w sprawie adopcji:

534667299

adopcje.erka@gmail.com

Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji