Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

PEPE

14079782_1682428105418192_271271469713615241_n1
Pupilove.pl

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
MAŁY, ŁACIATY PEPIN, CZYLI PSIAK NIEWIDZIALNY.
Waga:8-10kg
Trudno zrozumieć dlaczego ciągle nie ma dom. Jego koledzy wyjeżdżają a on nadal u nas. Trudno zrozumieć, bo jest całkiem niebrzydki a na dodatek bardzo zyskuje przy osobistym kontakcie. Wprawdzie potrzebuje w początkowym okresie kilku dni, by się zaaklimatyzować, ale kiedy już poczuje się pewnie obdarza ogromem swojej miłości. Wyjątkowy przytulak, pieszczoch , piesek nakolankowo – podkocykowy.
Raczej nie do domu z małymi dziećmi, bo ceni sobie spokój domowego ogniska.
Filmy z Pepe


Rozbraja nas totalnie kiedy podczas postoju na spacerze wyciąga się jak foczka, wiecie…tylne łapki takie do tyłu wyciągnięte 😉 , odpoczywa i niekoniecznie ma zamiar iść dalej 🙂
Wprawdzie lubi spacery, ale nie jest długodystansowcem, wystarczy mu kilka o przeciętnym dystansie w ciągu dnia.
Umie chodzić na smyczy. Będzie doskonałym towarzyszem zwłaszcza tych leniwych wędrówek. Reakcję na koty możemy sprawdzić w razie potrzeby.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
adopcje.erka@gmail.com
Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji