Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pepinko

psy-do-adopcji-pupilove-pepinko-szuka-domu-maly-psiak-6-7-lat-4-5kg-kochany-adopcja-malopolskie

Pepinko to bardzo niewielki, grzeczny i przyjazny piesio w typie pekińczyka. Szukaliśmy jego właściciela, niestety nikt się nie zgłosił. Pepinko jest maleńki; waży poniżej 5kg, jest bardzo miły i przyjazny. Może troszkę płakać za opiekunem, ale po chwili wycisza się. Piesek miał ząbki w złym stanie, ale zostały one już prze-leczone. Pepinko jest bardzo uroczy. Dzielnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Jest bardzo dzielny mimo swoich niewielkich rozmiarów. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie szarpie. To uroczy, pogodny, malutki piesek.
Pepinko ma komplet szczepień, jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony. Przed adopcją zostanie wykastrowany.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

Kontakt: 793 993 779                                                                                                                              W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Na smsy nie odpisujemy.

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji

Komentarze