Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Perełka

171
Pupilove.pl

Perełka, psi ideał, nakolankowa KRUSZYNKA do pokochania!

STARSZA PANI mieszkała w okolicy Sochaczewa. Przygarnęła trzy bezdomne sunie, które krążyły po wsi w poszukiwaniu litościwej duszy.Pani WIESIA bardzo kochała swoje trzy sunie, którym dała na imię: JAGA, ŁATKA I PERŁA. Były kochane rozpieszczane, jak każdy wierny piesek tego zasługuje. Niestety, stało się nieszczęście. Pani Wiesia z racji podeszłego wieku i choroby musiała sprzedać swój dom i wyprowadzić się do córki do Warszawy. Nie mogła jednak zabrać ze sobą ukochanych suń. Strasznie rozpacza z tego powodu. Więc, PROSI NAS WSZYSTKICH o pomoc W ZNALEZIENIU DLA SUŃ NOWYCH OPIEKUNÓW. Nie mogłyśmy odmówić temu rozpaczliwemu wołaniu o pomoc. Musimy pomóc tak, jak ona kiedyś pomogła tym suniom.
WSZYSTKIE TRZY są bardzo grzeczne, ale naprawdę tęsknią i cały czas czekają i nadsłuchuja kroków uwielbianej pani. Cóż, Pani Wiesia już nigdy do nich nie wróci, nie przytuli swoje pupilki i nie podrapie je za uszkiem. POMÓŻMY Jagusi, Łatce i Perełce ZNALEŹĆ kochane domy. Sunie są małe, bardzo dobrze wyglądają, ponieważ Pani Wiesia bardzo dbała, by niczego im nie brakowało.

PEREŁKA – sunia (ok 2-3 lat ) szczególnie potrzebuje nowego domku, bo jej swiat sie zawalił.
Perełka jest psim ideałem -grzeczna ,przyjacielska, uwielbia człowieka.Potrafi chodzić na smyczy.
Sunia jest po sterylizacji, szczepieniach ,odrobaczeniach. Gotowa na poszukiwanie nowego domu. Obowowiązuje procedura adopcyjna.

Telefony kontaktowe
Anna Zientara 600-513-892
Marta Włodarczyk 506 970-844

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji