Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pies Pluto

fb_img_1490341696545

Pluto to młody, około dwuletni pies.

Jak się znalazł w przytulisku? Po prostu zdjęliśmy go z łańcucha. W dzień przypięty do budy, w nocy mógł trochę pobiegać. Oddany bez żalu. Żadnych emocji.
Szukamy dla Pluto nowego lepszego domu.
A sam Pluto? Piękny, dostojny, z niebanalnym brązowym umaszczeniem i nienaganną postawą. Kocha ludzi i z radością wychodzi na spacery z wolontariuszami. Na spacerach trochę ciągnie na smyczy, ale jak nie ciągnąć kiedy wszystko wkoło pachnie a ten spacer taki krótki i tak rzadko. W boksie smutnieje i tęsknie patrzy czy jeszcze ma szansę na kontakt z człowiekiem.

Szukamy wspaniałego aktywnego domu, gdzie człowiek nie będzie oczekiwał że pies od razu wszystko będzie umiał jak Szarik lub Cywil.
Nie wiemy jak zachowa się w mieszkaniu bo nie wiemy czy w nim kiedykolwiek mieszkał -w warunkach schroniskowych trudno to sprawdzić. Ale wiemy, że będzie kochał całym swoim wiernym sercem i na pewno wszystkiego się nauczy jeśli damy mu szansę.

Pies przebywa w przytulisku w Głownie.
Warunkiem adopcji jest wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Więcej informacji : www.przytuliskoglowno.pl

Kontakt w sprawie adopcji:
Ewelina 509 890 555
Asia 501 727 152

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji