Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pimpuś

121

Niewielki, zapomniany przez wszystkich Pimpuś błaga o dom!

Pimpuś, na pewno go już znacie. Już ponad cztery lata przebywa w naszym schronisku. Nie dostrzegany przez nikogo. Ludzie nas odwiedzają, czasami nawet często, ale podczas tych odwiedzin ich celem nie jest adopcja staruszka. Przychodzą po psiaki młode, sympatyczne… te obronne lub o nieprzeciętnej urodzie. Nie pytają co to za psiak i nie są nim zainteresowani. Kiedyś może nawet sam podchodził do krat i prosił o chwilę uwagi.
Teraz woli siedzieć w budzie lub trzyma się na dystans. Pimpuś to spokojny piesek, który ceni sobie ciszę i każdą chwilę jaką poświęcić może mu człowiek. Jak widać to niewiele w porównaniu do tego co sam może nam ofiarować. Nie będzie wybierał kogo pokocha a kogo nie. Będzie wdzięczny każdemu kto ofiaruje mu schronienie na te ostatnie lata jego życia. Jego złote serce ma tylko jedno życzenie, żeby wkrótce zjawił się ktoś kto pokocha go na końcówkę życia.
Na spacerach bardzo grzeczny. Lubi byc głaskany przez dzieci, ale nie podnoszony i noszony na rękach. Mężczyźni i kobiety ok. Możliwa pomoc w transporcie. Nie sięga do kolan.
Nadaje sie do bloku. Nie niszczy w domu, ale nie wiemy jak z czystością.
Jest wykastrowany, zaczyna też mieć powoli problemy ze słuchem 🙁
Szuka domu bez innych psów.

On już nie wierzy, że to możliwe. My mamy wiarę. Zapraszamy w odwiedziny!
Urodzony w 2007 roku.

Przebywa w Otoz Animals Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Starogardzie Gdańskim
tel schroniska: 585609931
E-mail: psykoty@wp.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji