Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

PIONEK

img_20160529_171903

Nieduży (sięga poniżej kolana i waży niewiele ponad 10 kg), kochany, o uroczym pyszczku i wdzięku zwalającym z nóg. Oto Pionek – niespełna 1,5 roczny psiak, który szturmem podbije Twoje serce. Dlaczego? To proste!

Jest niezwykle pogodnym ciapkiem.  Na widok człowieka zawsze merda ogonem. Ale na tym nie koniec. Chłopak uwielbia mizianko.  Pogłaszcz go raz, a on już zadba o to, żebyś poznał milion sposobów na tarmoszenie sierści ucha. Przytulas i miłośnik ludzi. Ufny, radosny, uległy. Również wobec dzieci, których czułości znosi ze stoickim spokojem.

Jego łagodność zatacza szerokie kręgi. Każdy napotkany pies – to według Pionka – kompan do zabawy. O tak! Hasanie jest jego żywiołem. Zwinny, zwrotny, urzekający. Koty? Obecnie psiak mieszka w towarzystwie jednego i dogaduje się z nim bez problemu.

Nieszczekliwy i niekłopotliwy. Cierpliwie poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Podczas czesania zachowuje się, jakby łapał odlot ;). Leży grzecznie do góry brzuszkiem i można z nim zrobić wszystko.  Wspaniały z niego domownik. Czysty, cichy, nie niszczy. Przepada za to za psimi zabawkami, które może bezkarnie podgryzać.

Podczas spacerów raczej posłuszny. Kocha bawić się z psimi kompanami.

Pionek nie jest ideałem. Czasem się zapomni i szarpie na smyczy lub szczeka na widok innych czterołapów – ale zawsze w pokojowych zamiarach.

Pokochaj Pionka. Młodziutkiego, kochanego, radosnego psiaka. On pokaże Ci kwintesencję psiej przyjaźni.

Chłopak mieszka w domu tymczasowym w Sochaczewie. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa).

Chcesz poznać Pionka? Zobacz filmiki, w których jest gwiazdą! Relacja o Pionku na jego stronce:

https://www.facebook.com/pionekantydepresantnaczterechlapach/?fref=ts

TEL: 724425008

E-MAIL. fundacja@zwierzecapolana.org

Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

W weekendy prosimy o kontakt mailowy: fundacja@zwierzecapolana.org

 

 

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji