Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

PIONEK

8b359f77-dbbd-4108-960c-af82e489c294

Cześć! Jestem Pionek. Mam 1,5 roku i bardzo chciałbym mieć już własny, kochający dom. Nie mam wielkich gabarytów. Sięgam poniżej kolana i ważę nieco ponad 10 kg. Pogodny ze mnie koleś. Cieszę się chyba cały czas. Nic nie poradzę na to, że mój ogonek ma własne zachowania motoryczne. Kocham ludzi i już. Taka moja uroda. Uwielbiam być blisko człowieka, ułożyć się przy nim na kanapie, przytulić. Głaskanie? O taaaak! Ciocia, u której mieszkam mówi, że niepoprawny ze mnie miziak. Przy jedzeniu nie grymaszę i w ogóle w domu umiem zachować się na medal. Nie brudzę, nie niszczę, nie dziamgam z byle powodu. Wiem do czego służą spacery i muszę przyznać, że jestem ich wielkim miłośnikiem. Mój wiek ma swoje prawa, więc i poganiać sobie lubię. Podobno jestem zwinny, szybki i skoczny. Pewnie coś w tym jest. Ale i słuchać się potrafię, bo kiedy się mnie woła – prawie zawsze stawiam się przy człowieku. Chodzić na smyczy umiem, choć zdarza mi się troszkę pociągnąć. W końcu świat jest taki ciekawy!

Mam śliczne, zdrowe, białe ząbki, ale używam ich tylko do gryzienia smaczków i przeznaczonych do tego zabawek. Bo agresja to temat mi zupełnie obcy. Po co się kłócić, skoro można się bawić? Dlatego psy i koty traktuję po przyjacielsku. Z jednym miałczącym obywatelem nawet mieszkam. I z dwiema suczkami, które po prostu uwielbiam!

Jestem grzeczny, cierpliwy i uległy – tak mówi o mnie ciocia. No i bardzo lubię dzieci. One mnie też i to jest mega fajne!

Pokochasz mnie? Ja będę Cię kochał jak wariat. Proszę, podaruj mi dom!

Pionek mieszka w domu tymczasowym w Sochaczewie. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa)

Chcesz poznać Pionka? Zobacz filmiki, w których jest gwiazdą! Relacja o Pionku na jego stronce:

https://www.facebook.com/pionekantydepresantnaczterechlapach/?fref=ts

Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

W weekendy prosimy o kontakt mailowy: fundacja@zwierzecapolana.org

Dziękujemy 🙂

 

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji