Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Piter

145
Pupilove.pl

Piter, rudzielec w typie PIT BULL szuka kochającego domu!

Imię:Piter
Rasa:w typie pit red nose
Płeć: samiec
Wiek: około 10-11lat
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: kastrowany
Miejsce Pobytu: Kraków
Stosunek do dzieci: może mieszkać w domu z starszymi dziećmi
Stosunek do psów i kotów: polecamy raczej jako jedyne zwierze w domu (dogaduje sie suczkami )– kotów nie akceptuje

Piter to ok. 11 letni rudzielec w typie pit bull red nose. Piter trafił po śmierci właściciela, pod opiekę krakowskiego TOZ i przebywał w hotelu dla zwierząt. Życie Pitera nigdy nie było łatwe a wręcz przeciwnie, podejrzewamy, że był źle traktowany, że była stosowana wobec niego przemoc , był niedożywiony i w kiepskiej kondycji fizycznej.
Regularnie wyprowadzany przez wolontariuszy nabrał pewności siebie, pokazał że odpowiednio prowadzony, jest psem o stabilnym charakterze.
Piter po zapoznaniu w odpowiedni sposób nowych osób, jest spokojnym opanowanym psem.
Piter w 2016 trafił do kolejnego hotelu dla zwierząt, pod wspaniałą opiekę, gdzie miał zapewnione nie tylko dobre prawie domowe warunki ale również częste spacery, wycieczki do lasu również z dziećmi z którymi świetnie się dogadywał. Po raz pierwszy w swoim życiu Piter miał namiastkę domu, spokojnej i bezpiecznej przystani , która dla psa po
wielu przejściach jest najważniejsza. Myśleliśmy, że właśnie tu doczeka tego nowego prawdziwego domu, niestety Piter trafił do schroniska. Dlatego bardzo pilnie szukamy dla naszego seniora domu z odpowiedzialnymi, spokojnymi i konsekwentnymi opiekunami.
Piter lubi zabawki, piłeczki i spacery. Może zamieszkać w bloku, utrzymuje czystość, nie niszczy pozostawiony sam. Ładnie chodzi na smyczy i jest przyzwyczajony do kagańca. Piter jest już niemłodym psem i chcemy znaleźć dla niego dom gdzie w spokoju spędzi resztę swojego życia.

Kontakt w sprawie adopcji:
Gosia 606129268

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji