Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pola

fb_img_1473759124187
Pupilove.pl

Piękna, młoda, czarująca, a jednocześnie wycofana i nieufna. Taka była Pola, gdy pierwszy raz zobaczyli ją błąkającą się po polach nasi Wolontariusze. Uciekała wzrokiem, nie podchodziła, choć była głodna i spragniona miłości. Po tygodniu wzajemnych podchodów, nieufnym przyjmowaniu jedzenia, próbach zmniejszenia dzielącego dystansu, udało się im przewieźć Polę do Przytuliska.
Początkowo była bardzo wycofana. Siedziała w budzie z pochyloną głową i wodziła wzrokiem za poruszającymi się po przytulisku wolontariuszami i innymi psami. Kiedy tylko ktoś podszedł do jej boksu, wchodziła w jego najgłębszy kąt. Nie była agresywna. Tylko nieufna. Z czasem przyjechała do niej nasza wolontariuszka – behawiorystka, aby wraz z innymi podjąć pracę z Polą. I co się okazało? Już przy pierwszym podejściu sunia starała się zbliżyć do ludzi. Bała się, każdy szybszy ruch powodował wycofanie, ale nie odpuszczała.
Zbawienny okazał się dla niej psi terapeuta z boksu obok. Wypuszczeni razem na wybieg próbowali się bawić, a Pola wyraźnie dążyła do kontaktu. Kilka prób i ogromne postępy. W końcu wspólna decyzja o umieszczeniu tej pary w jednym, większym boksie. Minął miesiąc, a Pola zmieniła się nie do poznania. Jest cudowną, ufną, wiecznie merdającą ogonkiem dziewczyną. Urodziła się mniej więcej na początku 2016 roku, sięga powyżej kolana. Pola ma bardzo przyjacielski stosunek do innych psów w Przytulisku. Szuka w nich kompanów do zabawy i wsparcia, dlatego przypuszczamy, że doskonale czułaby się w domu, w którym już jest jakiś psiak.
Suczka przebywa w Przytulisku w Głownie.
Warunkiem adopcji jest krótka wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Adopcja jest bezpłatna.
Kontakt : Agnieszka 509 104 718 lub przytulisko.glowno@onet.pl

 

schronisko psy do adopcji

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji