Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pola

120
Pupilove.pl

Pozytywna, niewielka Pola szuka domu!

Pola to 7 letnia suczka, która trafiła do fundacji po tym jak opiekun ją porzucił. Któregoś dnia nieświadomą tego co się święci sunie po prostu przyprowadził do gabinetu weterynaryjnego i zostawił.
Pola była przerażona całym wydarzeniem, nie wiedziała dlaczego nagle straciła wszystko, dlaczego pan wyszedł za drzwi i już nigdy się nie pojawił. Świat Poli zawalił się w ciągu kilku minut. Wpatrzona w drzwi, całymi dniami oczekiwała na powrót opiekuna, tymczasem on już nigdy się nie pojawił.
Suczka trafiła do domu tymczasowego. Powolutku od nowa nabiera zaufania do człowieka. Jest bardzo kontaktowym, pozytywnym psiakiem ale ma też swój charakterek, jeśli coś jej nie pasuje od razu o tym oznajmia. Sunia jest ogromną pieszczochą, uwielbia głaskanie i przebywanie z człowiekiem. Kocha spacerować! Dzielnie przemierza lasy, parki a nos nie odpuszcza żadnej dziurze, Pola musi przecież wszystko wiedzieć. Spuszczona ze smyczy przybiega na każde zawołanie, będzie idealną towarzyszką rodzinnych spacerów.
Suczka w domu zachowuje się bardzo grzecznie, układa się na swoje posłanko i spokojnie zasypia. Lubi dzieci ale polecamy ją do starszych, które już rozumieją, że psiak po przejściach może mieć czasem swoje zdanie. Z psami dogaduje się dobrze aczkolwiek lubi rządzić w stadzie, może zamieszkać ze spokojnym towarzyszem ale może być też rozpieszczoną jedynaczką. Pola bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem, rozdaje buziaki na prawo i lewo. Bez problemu jeździ autem i grzecznie stoi podczas kąpieli.To kochana psina, która zasługuje na swój prawdziwy dom, ludzi na dobre i na złe, ludzi dla których będzie członkiem rodziny a nie tylko zabawką, której można się pozbyć kiedy nie jest już potrzebna.
Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Gotowa do adopcji.

Zwierzak jest podopiecznym Fundacji Ratującej Zwierzęta Bezdomne “Szara Przystań”. Aby go zaadoptować zapoznaj się z warunkami adopcji, które są dostępne na stronie internetowej http://www.szara-przystan.pl
W miarę możliwości dowozimy zwierze do nowego domu.

Kontakt: 693 467 175 lub adopcje@szara-przystan.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji