Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

POLEK

m
Pupilove.pl

Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
SZUKAMY DOMU DLA SŁODZIAKA NA TRZECH ŁAPKACH.
Wiek około 2 lat
Ma na imię POLEK jest niewielkim pieskiem sięgającym do połowy łydki, ma krótkie łapki i nieco wydłużony tułów. Trafił do schroniska ze starym złamaniem, łapa musiała być amputowana, ale psiak doskonale sobie radzi.
Jest przesympatycznym, łagodnym, towarzyskim stworzeniem, ulubieńcem wolontariuszy. Czasem na kogoś „nakrzyczy”, ale wystarczy go pogłaskać a od razu daje brzuchol do głaskania, a sierść ma delikatną i milutką. Uwielbia ludzi. Po schronisku przemieszcza się swobodnie i stara się towarzyszyć swoim opiekunom. Nauczył się chodzić na smyczy i może teraz wychodzić poza schronisko. Kochamy go tu bardzo, ale nie chcemy by resztę swojego życia spędził w psim sierocińcu, bo on wyjątkowo zasługuje na własny dom.
Szukamy Polkowi kogoś o wielkim sercu i dodatkowo mieszkającym w domu z ogródkiem.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, są też zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta.
W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji