Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pralina

152

Pralina to urocza, niewielka sunia. Ma zaledwie 3 lata i waży ok. 10 kg. Spokojna, ułożona i absolutnie fantastyczna. W pierwszym kontakcie nieco nieśmiała, zdystansowana, kiedy zaufa człowiekowi zmienia się w przytulastą pieszczochę. Choć uwielbia kontakt z opiekunem i wie, jak o niego zabiegać, nie gardzi również przyjemnością płynącą z wylegiwania się na swoim posłanku. Miła, kontaktowa, karna, niekłopotliwa. Nie należy do psów hałaśliwych. Świetnie dogaduje się z kotami. Za psami natomiast nie przepada i nie powinna mieszkać w ich towarzystwie. Pralinka jest sunią przyjazną, obdarzoną stabilnym charakterem. Umie chodzić na smyczy, wie na czym polega życie z człowiekiem. Jest zaszczepiona, wysterylizowana, zachipowana. Przebywa w hoteliku koło Radomia.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa) Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji