Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Pralinka

20160702_131901

UDOSTĘPNIJ – POMÓŻ ZNALEŹĆ DOM! <3

Pralinka ma około 9 lat i większość swojego życia spędziła w przytulisku. Jako młoda, roczna sunia, wpadła pod samochód – okazało się także, że była w ciąży martwiczej, która zagrażała jej życiu. Na szczęście jej wola walki sprawiły że jest teraz całkowicie zdrowym psem.
Pralinka jest łagodna, bardzo lubi kontakt z ludźmi i uwielbia gdy poświęca się jej uwagę. Szukamy dla Pralinki opiekuna który mógłby poświęcić jej dużo czasu. Suczka lubi mieć człowieka tylko dla siebie, potrzebuje uwagi i wiele miłości.
Pralinka jest grzeczna, ładnie chodzi na smyczy. W domu jest bardzo czysta, swoje potrzeby załatwia wyłącznie na zewnątrz. Została wysterylizowana.

Sunia ma już swoje lata, jednak zasługuje na kochający dom, w którym będzie czuła się kochana. Każdy chciałby mieć młodego psa, ale może jest gdzieś ktoś, kto chciałby podarować Pralince swoje serce? 🙂

Pokochaj Pralinkę, a odwdzięczy Ci się miłością do końca życia 🙂

Przytulisko Znajdki k/Radzymina
664 821 160

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji