Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kubuś

12822814_1330071393684928_990665437_o

Kubuś do schroniska trafił tak przerażony, że na widok ludzi, ogromnej ilości bezdomnych psiaków wokół, biedy i samotności usiadł w kąciku swojego kojca i rozpaczliwie płakał. Pod opieką wolontariuszy i pracowników przekonał się, że w schronisku, choć biednie i smutno, lepiej jest jednak niż na ulicy, bądź z człowiekiem, który bije i krzyczy.
Kubuś zmienia się, otwiera każdego dnia. Na spacerach cieszy się tak bardzo, że gdyby mógł, to krzyczałby z radości. Kubuś pokochał ludzi, a my kochamy jego.

Kubuś nie powinien spędzić w schronisku życia. To bardzo pocieszny promyczek, potrzebuje wreszcie stabilizacji i bezpieczeństwa. Chętnie zamieszkałby w nowym domu ze spokojną suczką, która mogłaby wprowadzić go w rytm życia domowego, opowiedzieć co wolno, a czego nie.

Na smyczy radzi sobie coraz lepiej, bo to niezwykle mądry psina. Wie, że musi być grzecznym i poukładanym by znaleźć dom. Wie, że takie psiaki jak on – zwykłe czarne burki, nierzucające się w oczy, niezwykle rzadko znajdują domy.

Kubuś z pewnością wiele dobra od ludzi nie zaznał. Można to wyczytać z jego młodziutkich, ale bardzo mądrych psich oczu.

Podaruj Kubusiowi dom, nie potrzebuje wiele, cichy kącik, nawet między szafą, a stołem. Nie musi mieć misek ze złota i ogrodu z basenem do biegania. Twoim największym bogactwem jest przecież miłość i szacunek dla tego czterołapnego stworzonka.
Pomóż, ocal go od samotności i zapomnienia. Będzie wiernym przyjacielem, nigdy Cię nie opuści, nie zdradzi, nie porzuci. Nie jest człowiekiem – jego miłość jest bezinteresowna. On nie wie i nie rozumie, jak można przestać kochać.

Zastanów się, zadzwoń, a porozmawiamy o tym, jak dowieźć go do Ciebie. Wspólnymi siłami zawsze da się coś zorganizować.

Kubuś czeka na Ciebie. Z pewnością cieszyłby się z towarzystwa starszych dzieci.
Kubuś jest pieskiem średniej wielkości, może ważyć około 15 kg, może mieć około 4 lat.
Kontakt:
601 245 643 – w godz. 10-20
692 691 505 – po godz. 18.0

Kubuś jest podopiecznym schronisku w Busku-Zdroju.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji