Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Psiak

193
Pupilove.pl

Towarzyski, łagodny psiak szuka domu!

Psiak ma ok. 6-7 lat, znajduję się w hotelu dla psów za Częstochową. Jest wykastrowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym.
W schronisku spędził prawie 5 lat, od zawsze był trochę nieśmiały, ale wesoły, merdał ogonem na widok człowieka, jednak bał się podchodzić. Po tym jak pogryzły go inne psy trafił do izolatki, dzięki czemu mogliśmy bardziej się na nim skupić i zdobyć jego zaufanie. Zabraliśmy go do hotelu, gdzie poznaliśmy go lepiej.
Teraz pies jest pewniejszy siebie, jest bardziej towarzyski, lubi być głaskany i nawet zrobił się trochę zazdrosny o człowieka. To łagodny pies, dla ludzi i dla innych psów. Jest bardzo czujny, więc idealnym miejscem dla niego jest dom z ogrodem, ale na pewno jak każdy psiak świetnie odnajdzie się też w mieszkaniu. potrzebuje po prostu trochę więcej ruchu. Umie chodzić na smyczy, nawet bez niej na wybiegu nieźle sobie radzi.
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Możliwa pomoc w transporcie do kochającego domu.
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286 lub 574186683 lub e-mail: tpz.opoczno@gmail.com

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji