Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Puszek

19
Pupilove.pl

Puszek jest małym, przekochanym, około 8-letnim pieskiem. Nie miał okazji przekonać się czym jest kochający dom i troskliwy opiekun. Puszek przez trzy lata miał właściciela, ale jego życie z nim nie było kolorowe. Mimo to zawsze był wierny swojemu człowiekowi i nawet po jego śmierci czekał na powrót pana. Ale on nie wrócił i Puszek od miesięcy przebywa sam na posesji. Towarzyszem jego niedoli jest kot, także bezpański.
Puszek jest regularnie karmiony i odwiedzany przez dobrą osobę, której los psiaka nie jest obojętny i dzięki której ma kontakt z człowiekiem.
Puszek jest psem bezproblemowym. Akceptuje psy i koty, ładnie chodzi na smyczy i uwielbia towarzystwo człowieka, którego jest bardzo spragniony. Ten psiak bardzo pilnie potrzebuje kochającego domu, aby zdążył się jeszcze przekonać co to znaczy mieć swojego człowieka, który troszczy się i kocha.
Błagamy o pomoc w szukaniu dla niego domu. Zrobiło się już zimno, wielkimi krokami zbliżają się mrozy… Pomóżmy mu odzyskać nadzieję i ponownie uwierzyć w człowieka. Prosimy choćby o dom tymczasowy, byłaby to dla niego ogromna szansa…

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji