Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Raja

dsc_0778
Pupilove.pl

RAJA to ok. 3-3,5 miesięczna sunia w typie pitbulla, która czeka u mnie na nowy dom.

Raja jest piękna, słodka, ale także ma swój charakter. Krótkie życie mieszkała w kojcu i dopiero u nas przestawia się na warunki domu, miasta. Idzie jej powoli, nie jest szczeniakiem który chłonie jak gąbka w sekundy, oceniamy jej poziom wychowania jako średnio trudny.
Pannica bardzo kocha człowieka, chętnie za nim podąża, nawiązuje kontakt, wykłada się na plecy, poddaje się pieszczotom. Póki co nie ma tendencji do podgryzania rąk, ale DT także bardzo pilnuje, aby sunia się tego nie nauczyła.

W relacjach z psami niekoniecznie nauczona komunikacji. Tu nowi właściciele będą musieli włożyć dużo pracy, aby socjal nadrobić.
Do kotów nie sprawdzona, ale nie skreślamy takowych domów.

Przed Rają wszelkie szczepienia, odrobaczenia.

Warunkiem adopcji Rajki jest pozytywne przejście procedury adopcyjnej, szkolenie w Psim Przedszkolu (mile widziane także dorosłe PT), sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości.

Jakiego domu szukamy? Mądrego, odpowiedzialnego, przemyślanego. Raja może być pierwszym psem przewodnika, ale takiego, który naprawdę zechce się szkolić, a nie tylko posiadać psa.
Z ważnych kwestii, szukamy raczej mieszkania w bloku ponieważ sunia już kombinuje z próbami wspinaczki po siatce ogrodzeniowej.

Sunia przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018 lub mail: adopcje@fundacja-ast.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji