Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

RASTA

Rasta

Rasta to piękna, młoda (do 2 lat) suczka w typie TTB.
W przeszłości głęboko zaniedbano jej wychowanie, co poskutkowało brutalnym porzuceniem przez wcześniejszych właścicieli – została przywiązana do bramy schroniska.
Obecnie sunia ma duże braki socjalizacyjne, reaguje agresywnie na gesty ze strony obcych osób, ciągnie na spacerach, zaś co do innych psiaków bywa różnie.
Początki Rasty w schronisku nie były łatwe, jednak przekonuje się ona do coraz większej ilości osób oraz udowadnia nam, jak świetnym jest psem.
Gdy zaufa człowiekowi staje się prawdziwym przyjacielem – oddana, z chęcią przybiega na zawołanie, szybko się uczy oraz po oddaleniu się od zgiełku schroniska – skupia na przewodniku.
Ma w sobie wiele słodyczy i uroku typowego dla młodego, wesołego psiaka.
Na spacerach rozdaje buziaki „swoim” ludziom, zaś przede wszystkim uwielbia wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne.
To istny wulkan energii, typ sportowca z piękną muskulaturą. Jesteśmy pewni, że Rasta jest materiałem na „super psa” – jej zwinność, młodość, inteligencja i oddanie przekonuje nas o tym za każdym razem.
Wiemy jednocześnie, że wymaga ona wiele pracy, dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej opuściła schronisko i mogła pod czujnym okiem nowego opiekuna uczyć się wszystkiego na nowo. Jakiego domu szukamy dla suni? Zdecydowanie Rasta potrzebuje właściciela zdecydowanego na pracę z psem – socjalizacja (z ludźmi i psami), podstawy posłuszeństwa oraz inne szkolenia. Uważamy, że powinna trafić do kogoś, kto ma doświadczenie w pracy z trudniejszymi psami, bądź zadeklaruje się współpracować z behawiorystą.
Zachęcamy do poznania Rasty i rozważenia jej adopcji.
Dużym plusem suni jest jej młody wiek oraz chęć współpracy z człowiekiem, co stwarza ogromne możliwości w jej szkoleniu i socjalizacji.
To tak naprawdę młody, zagubiony psiak, który bardzo łaknie miłości i bliskości.

Adopcja Rasty możliwa jest na specjalnych warunkach zależnych od postępów w relacjach z psem.
Kontakt w sprawie adopcji: Magda 513 932 996 lub Magda 609 266 951 .

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji